مجتمع آموزشی غیر انتفاعی و بین الملل آداب، اینک پس از دو دهه افتخار آفرینی و تقدیم بیش از یک هزار فارغ التحصیل ممتاز به موسسات آموزش عالی داخلی و خارجی، مفتخر است که پذیرای ثبت نام از فرزندان عزیز هموطنان گرامی(از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی دختر و پسر)برای بیست و دومین سال فعالیت خود باشد.

 

مجتمع آموزشی آداب تنها مجتمع غیر انتفاعی ایرانی در خاورمیانه و اولین مجتمع غیر دولتی بین المللی در خارج از کشور با بیست سال سابقه درخشان و سه سیستم آموزشی آماده ثبت نام از فرزندان شماست.

سیستم A: سیستم آموزشی ایرانی با شیوه دو زبانه(از اول ابتدایی تا پیش دانشگاهي)

این سیستم در راستای نظام برنامه ریزی درسی ایرانی و با رعایت قوانین تعلیم و تربیت امارات با ايجاد تحولی بهینه در کادر آموزشی و تکنولوژی و اجرای سیستم آموزشی و انضباطی هوشمند، حرکتی جدید را آغاز کرده است.

سیستم B: سیستم بین الملل

در این سیستم آموزشی ،با بکار گیری معلمان مجرب خارجی و ایرانی ،تمام دروس و فعالیت ها(به استثنای کتب فارسی و دینی)مطابق استانداردهای بین الملل به زبان انگلیسی ارایه می شود و تاGr12  توسعه می یابد.

سیستم c: آموزش فارسی(ویژه دانش آموزان شاغل به تحصیل در مدارس غیر ایرانی)

این سیستم در پاسخ به درخواست جمعی از هموطنان گرامی و به منظور پاسداشت زبانو ادبیات  فارسی در شیفت مخالف دانش آموزان آماده ارایه خدمات خاص آموزشی به فرزندان عزیز ایرانی شاغل به تحصیل در مدارس غیر ایرانی می باشد. 

امکانات ویژه:

- فضای آموزشی مستقل دختران و پسران

- تلفن گویا و سایت ویژه

- زمین چمن طبیعی و سالن سر پوشیده ورزشی

- دپارتمان مستقل زبان انگلیسی برای آموزش زبان

- سرویس ایاب و ذهاب

- سایت کامپیوتر و کتابخانه رایانه ای

- آزمایشگاه مجهز

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

1- ارایه شناسنامه و اصل گذرنامه معتبر

2-فتوکپی شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات تصویر آن صفحه نیز لازم است)

3-ترجمه شناسنامه به زبان عربی(ویزه دانش آموزان آمادگی و پایه اول ابتدایی)

4- فتوکپی گذرنامه از چهار برگ اصلی(مشخصات همراهان تاریخ اعتبار اقامه)

5-عکس:

      دوره ابتدایی 6قطعه 4×3 پشت نویسی شده(ترجیحا رنگی)

       دوره راهنمایی6قطعه 4×3 پشت نویسی شده(ترجیحا رنگی)

      دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی9قطعه4×3پشت نویسی شده(ترجیحا رنگی)

6- ارایه تصویر کارت شهاده میلاد برای دانش آموزان متولد دبی (مربوط به کلاس اول ابتدایی)

7- برگ واکسیناسیون یا فرم مراقبت های بهداشتی که با تایید هلال احمر جمهوری اسلامی ایران رسیده باشد(برای اول ابتدایی) 

8- برگ معرفی پایگاه سنجش استعداد جسمانی کودکان در صورت تشکیل پایگاه سنجش و استعداد جسمانی در امارات(برای اول ابتدایی)

9- تکمیل فرم ثبت نام تعهد نامه (کلیه پایه ها )

10- اصل ترجمه کارنامه آخرین سال تحصیلی به زبان عربی یا انگلیسی و تایید اصل و ترجمه آن توسط وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران د رتهران و تایید سفارت کشور امارت عربی متحده در تهران(ویژه دانش آموزان انتقالی از ایران)

 تبصره بند10: لازم به یادآوری است دانش آموزانی که پس از شروع سال تحصیلی از ایران به این مجتمع منتقل می شوند لازم است گواهی اشتغال به تحصیل سال جاری را به همراه کارنامه قبولی سال گذشته ترجمه نموده وپس از طی مراحل بند 10 مدارک مورد نیاز به مدرسه ارایه نمایند.

11- جدول نمرات دروس دوره راهنمایی مرتبط با هدایت تحصیلی دوره متوسطه برای ثبت نام در پایه اول متوسطه (دانش آموزانی که سال قبل در مجتمع آداب نبوده اند)

تبصره:برای ثبت نام در پایه دوم متوسطه علاوه بر کارنامه سال قبل ارایه هدایت تحصیلی مبنی بر کسب امتیاز رشته مربوطه الزامی است.

تبصره1:برای ثبت نام در پایه دوم متوسطه علاوه بر کارنامه سال قبل ارایه هدایت تحصیلی مبنی بر کسب امتیاز رشته مربوطه الزامی است.

تبصره2: از آنجاکه صدور کارنامه های اماراتی منحصر به داشتن ویزای اقامت در امارات می باشد این مجتمع منحصرا برای دانش آموزان دوم دبیرستان بدهد که حداقل 16 سن داشته باشند. برای داشتن دریافت اقامه همکاری لازم معمول خواهد داشت.